----------> Fan Posts
----------> Příběh
-------------> More Than This

Únor 2012

8.Díl

23. února 2012 v 14:39 | 1D gell |  Příběh
Já se začala smát přes celý hotel , Niall se přidal a všichni se tam na nás dívali jako na dva blázny . Harry s Vall zatím bez našeho vědomí objednali dva jednolůžkové pokoje . Nakonec jsme s tím souhlasili a šli se ubytovat, najednou jsem si tak vzpomněla ,že sem si s sebou nic nebrala . V čem budu spát ? Přece před Niallem nebudu nahá … Tak sem se Nialla zeptala ,jestli mi půjčí triko, jistě že souhlasil a jedno mi podal.
Vletěla jsem do koupelny, osprchovala se a hodila na sebe Niallovo triko. Byl to úžasný pocit ! Otevřela jsem dveře a vyšla z koupelny ,Niall ležel na posteli a přepínal televizi . Ve chvíli kdy mě zbystřil ,vypnul televizi a řekl ,že mi to sluší i v tom triku . Zasmála jsem se a šla si za ním lehnout .
Zachumlala jsem se do deky a Niall mě obejmul. Chvíli jsme tak leželi ,ale já se po chvíli vytrhla a v duchu si říkala ,co to dělám ?! Niall se mě hned ptal ,jestli jsem v pořádku ,já mu na to odpověděla : ,,Promiň ,ale na tohle je ještě brzo … vždyť se skoro vůbec neznáme a už spolu ležíme v posteli ! (zasmála jsem se) ,,….
Nialla to zřejmě vyvedlo trošku z míry a řekl : ,,Ale vždyť nic neděláme ,jenom ležíme ,tak v čem je problém ? Jestli se ti to nelíbí ,klidně si můžu lehnout na zem …,, Vypadal celkem naštvaně ,ale já mu přece neřekla nic hroznýho … nevěděla jsem co říct a tak mu se slzami na krajíčku řekla, že se jdu projít. Chytil mě za ruku a nechtěl abych odešla ,ale já jeho ruku pustila a šla ….
Vyšla jsem z hotelu a chvíli se procházela nějakou alejí . Přemýšlela o tom co se teď děje a co se dít bude . Přece nebudu v Londýne tak dlouho ,jednou odjedu a už ho neuvidím …. Tahle představa se mi nelíbila !

Brit Awards

22. února 2012 v 15:01 | 1D gell
Mají too ! Jejich první ocenění ! BLAHOPŘEJEME hoši !
Kdo viděl přímý přenos ví ,ale pro ty co ho neviděli ... Říkám Vám je to velká škoda ,jejich radost byla nepopsatelná ! :)
Fotky budou možná některé stejné,omlouvám se za to ;)

7.Díl

18. února 2012 v 18:32 | 1D gell
Druhý den jsme se probudily a šly se připravit na dnešní výlet s Harrym a Niallem. Dnešek bude dokonalej pomyslela jsem si ! S Vall jsme se připravily a šly dolů do hotelové haly ,kde jsme čekaly na kluky . Za chvíli přijelo auto a Niall nás zavolal dovnitř ,nastoupily jsme a vyjeli .
Harry se z svým čerstvým řidičákem nás dovezl ke kamenným útvarům zvaným Stonehenge . Vystoupili jsme a šli se porozhlédnout . Niall mě celou dobu držel za ruku ,bylo to tak milý ! Já sem si fotila ty ,šutry, a Harryho s Vall . Ti dva byli tak pěknej pár ! Niall se chtěl taky vyfotit ,ale semnou ,tak zastavil nějakou paní a poprosil ji ,jestli by nás nevyfotila ,paní souhlasila a Niall mě táhl k jednomu kameni . Myslím ,že těch fotek je tam tak 15 .
Už se začalo stmívat ,tak jsem se vydali na zpáteční cestu . Harry věděl ,že do Londýna už to se světlem nestihneme a tak se rozhodlo zastavit v městečku Basingstoke . Bylo to pěkné město a tak jsme ještě zašli na večeři do místí restaurace . Kluci vybrali tuny jídla ,taky to Niall pak do sebe cpal jako urvanej . Dojedli jsme ,nebo spíš Niall dojedl a odešli .
Procházeli se po městě a porozhlíželi se po nějakém hotelu . Brzy jsme našli krásný malý hotel . vešli jsme a chtěli se ubytovat , stoupli jsme si k recepčnímu stolu a chtěli volné pokoje . Po chvíli nastal ten trapný moment ,jak chceme bydlet , jestli Harry s Niallem a Vall semnou nebo Harry s Vall a Niall semnou ….

Louis

12. února 2012 v 16:56 | 1D gell
Louis si užíval sněhu a tady máte fotku, kterou zveřejnil odpoledne na svém twitteru ..

BTR a 1D

6. února 2012 v 19:01 | 1D gell
Jedna fotka z návštěvy USA ... BTR a 1D úžasné spojení dvou skupin !

6.Díl

5. února 2012 v 12:59 | 1D gell |  Příběh
Promiňte za zpoždění, ale ten kdo počká se jistě dočká, takže příjemné čtení šestého dílu !
Kluci nám nabídli, že se můžeme dívat na natáčení klipu. Protože jsme s Vall neměly nic v plánu, souhlasily jsme. Byli úžasní, nemohly jsme z nich spustit oči, poprvé totiž slyším jejich zpěv. Nedalo se neposlouchat! Já ale byla pořád nejistá, jestli si s nimi něco začít nebo ne. Nestála jsem o popularitu, ani o žádné výhružné zprávy.
Vall se do všeho hrne po hlavě, ale já jsem nikdy nebyla jako ona. S klukama nemám zrovna pozitivní zkušenosti. V Čechách jsem jich pár měla, ale jen jednou to bylo opravdové a ne nějaká manipulace, jak to mají celebrity ve zvyku!
Řekla jsem si, že zkusit se musí vše! S Vall jsme měli 2 měsíce na to, abychom se s Niallem a Harrym seznámily. O prázdninách nemají moc koncertů a tak s námi mohli trávit spoustu času. Nahrávání už bylo u konce a tak jsme všichni zašli na večeři.
Chovali se jako malí kluci, jeden práskl na druhého to a ten na toho zase ono. Byla to celkem sranda, nechovali se namyšleně a to se mi líbilo. Večer rychle uběhl a my pomalu dovečeřeli.
Kluci jako správní gentlemani zaplatili. Zayn, Louis a Liam jeli už domů,ale Harry s Niallem se nás rozhodli doprovodit. Cestou do hotelu jsme si prohlíželi noční Londýn, kluci nám nabídli, že zítra nás můžou provést. S Vall jsme samozřejmě souhlasily, protože čas na prohlídku města a památek se ještě nenašel.
Pomalu jsme se blížili k hotelu. Niall mě chytil za ruku, přitáhl k sobě a políbil. Teď už mi bylo celkem jedno jestli nás někdo fotí, měla jsem Nialla ráda a to bylo to hlavní. Rozloučili jsme se a odešli.
Ještě večer jsme s Vall rozebíraly co zítra na sebe, nakonec byly vybrány pohodlné a stylové topy sladěné s džínami a doplňky. Teď nám nezbývalo nic jiného, než jít spát a dočkat se zítřka !

Harry Styles

5. února 2012 v 12:58 | 1D gell |  Photoshoots
Na něho bychom se mohli dívat pořád ! On je tak roztomilej !


Niall dance

4. února 2012 v 16:42 | 1D gell
Není co dodat Smějící se

Anketa

3. února 2012 v 12:10 | 1D gell
Koho volíte ? Usmívající se

Video Diary 4.

3. února 2012 v 10:09 | 1D gell
Ehm...co dodat,zase ti naši blázni !