----------> Fan Posts
----------> Příběh
-------------> More Than This

2.Díl

31. prosince 2011 v 15:40 | 1D gell |  Příběh
Během cesty Taxíkem, si kamarádka prohlížela Londýn, zatímco já jsem nemohla pustit z hlavy toho kluka, se kterým jsem se srazila před letištěm. Po 15 minutách jsme dorazili k našemu hotelu, zaplatili taxikáři a šli se ubytovat. V hotelu jsme měli pokoj s číslem 8, které je mým nejoblíbenějším! Já jsem chtěla jít do nějakého baru a oslavit příjezd do Londýna, kamarádka samozřejmě souhlasila. Vybalily jsme se, hodily sprchu, nalíčily se, pěkně oblíkly a vyrazily do víru velkoměsta!
Po celém městě to zářilo, všude bylo mnoho lidí a tak jsme šli až na konec centra, kde jsme našli pěkný a nepřeplněný bar. Vešly jsme dovnitř, sedly si k baru a objednaly si. Vypily jsme pár skleniček a šli tančit, na parketu mě oslovil povědomý hlas : ,,Ahoj krásko.´´ Pomalu jsem se otáčela a v duchu si říkala, že ten hlas odněkud znám. Když jsem se otočila viděla jsem ho znovu, toho kluka z letiště. Taky jsem pozdravila a on se zeptal jestli chci jít tančit, já řekla, že jsem tu s kamarádkou a ukázala na ni, ale ona už tančila s neznámým klukem, který byl čirou náhodou kamarád onoho gentlemana. Tak jsme nakonec tančili spolu. Během pomalého, mého neoblíbeného ploužáku jsem se ho zeptala :,,Jak se vlastně jmenuješ?´´ On odpověděl :,,Já se ti nepředstavil? No, já jsem Niall. A tvoje jméno taky neznám!´´
Už mě bolely nohy a tak jsem mu navrhla, ať si jdeme sednou a popovídat k baru. On souhlasil a my si šli sednout a vrátili jsme se k tématu. Já mu řekla :,,Niall je zajímavé jméno, já se jmenuji Alex.´´ Během našeho rozhovoru jsme udržovali oční kontakt a ani jeden z nás neuhnul pohledem. Zdál se mi jako milý, normální Anglický kluk. Když už bylo hodně pozdě, chtěli jsme s kamarádkou odejít, Niall mě poprosil o telefoní číslo. Já mu řekla, že nemám papír ani tužku, on najednou vytáhl propisku a řekl ať mu to číslo napíšu na ruku, já číslo napsala, rozloučili jsme se a odcházely, když v tom Niall ještě dodal :,,Díky za pěkný večer, určitě se brzy ozvu!´´
Cestou do hotelu jsme s kamarádkou Vall celý večer probíraly, Ona jméno Nialla znala, ale já neznala jméno toho jeho kamaráda, tak jsem se jí zeptala jak se vlastně jmenuje. Vall odpověděla, že se jmenuje Harry a že je velice zábavný a milý…Pak jsem se jí zeptala jestli mu dala taky číslo, na to mi řekla, že si je vyměnily navzájem.
Nakonec jsme si řekly, že na to už nebudeme myslet, protože ani jedna z nás nevěděla jestli to nebyl pouze úlet. Došly jsme do hotelu, bylo snad už ráno a tak jsme sebou hodily do postelí a usnuly!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama