----------> Fan Posts
----------> Příběh
-------------> More Than This

1.Díl

31. prosince 2011 v 11:09 | 1D gell |  Příběh
Máme tu 1.díl nového příběhu od ALEX....mě osobně se to líbí,váš názor napište do komentů! Mrkající

Dnes je to tady, konečně! Na tohle jsem čekala už od svých 15-ti let. Aby jste správně pochopili od 15-tých narozenin plánujeme s kamarádkou, že hned když nám bude 18-náct nasedneme na letadlo a poletíme do Londýna! Obě dvě máme dnes 18 let, tudíž jsme si přály letenku abychom mohli konečně uskutečnit náš plán. Letenku máme až na pozítří, takže to tady pořádně oslavíme, rozloučíme se s kamarády, rodinou a hurá do Anglie!
Od narozenin je to úplný blázinec, přes PC se s kamarádkou domlouváme co si vezme na sebe a všechny ty věci kolem. Zítra konečně letíme! Dneska toho určitě moc nenaspím, jak se budu těšit.
A dnes ten den D, vstanu, utíkám do koupelny abych vypadala k světu, rychle do auta a na letiště! Na letišti už mě čeká kamarádka, která je stejně natěšená jako já. Ty hodiny čekání před odbavením a naložením jsou příšerné! Už jsme se prostě nemohli dočkat. Teď, přesně 12:35 odlétáme z Prahy !
Během letu básním o tom, jak tam zažijeme dobrodružství, potkáme nové kamarády a hlavně nějaký pěkný kluky. Zrovna to poslední se stalo hned na letišti…vysedly jsme z letadla, vzaly si kufry a šli před letiště shánět Taxík, zrovna byl jeden volný a čekal na své cestující, tak jsem se k němu hned vrhla. Ale jak jsem ,šikovná, tak se mi podařilo srazit se s jedním angličanem, který se také hnal k Taxíku. Oba jsme spadli na zem! On se vzpamatoval dřív než já a podal mi ruku, abych mohla vstát, v okamžiku mého vstávání jsem se zadívala tomu anglickému gentlemanovy do jeho modrých očí. Vstala jsem, poděkovala a nasedla i s kamarádkou do onoho Taxíku, který nám ten kluk uvolnil a sám si počkal na další. Když už jsme byli na odjezdu, otevřela jsem okínko a ten kluk mi přes něj řekl : ,,Příště buď opatrná krásko!´´ …Po téhle větě jsem hned věděla, že jsem se zamilovala...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 teress teress | 2. března 2012 v 18:06 | Reagovat

je to pravdivy pribeh? :DD

2 onedirectionlove onedirectionlove | 3. března 2012 v 8:54 | Reagovat

Něco jo ,ale většina (hlavně ta většina s 1D) ne :-(  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama